Oferowane przez naszą firmę kurki kulowe przeznaczone są do najbardziej intensywnego i wymagającego zastosowania przemysłowego. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie oczekiwana jest niezawodność, wytrzymałość i trwałość wszystkich elementów instalacji. Wysoka jakość wyrobów to wynik nie tylko wieloletniego doświadczenia i zaawansowanego parku maszynowego, ale również restrykcyjnym testom, jakim poddawane są zapewniane przez nas produkty. Przeprowadzone badania stanowią gwarancję bezproblemowej pracy i zachowania niezmienionych parametrów przez wiele lat intensywnej eksploatacji.

Przetestowana niezawodność kurków kulowych

Nasza firma od lat specjalizuje się w produkcji kurków kulowych, które powstają wyłącznie z wysokiej jakości materiałów odpornych na czynniki zewnętrzne oraz z zastosowaniem najnowszych technologii. Stale szukamy nowych, jeszcze lepszych rozwiązań i technologii, które pozwalają nam udoskonalać nasze wyroby. Dbamy o to, aby utrzymywać wysokie standardy wykonania każdej partii towaru oraz zgodności z normami europejskimi.

Produkowane przez nas wyroby poddawane są regularnym testom, które wykonuje niezależna jednostka badawcza w Krakowie. Podczas takich badań kurki kulowe sprawdzane są pod każdym względem. Wykonywane są próby szczelności i wytrzymałości. W kontrolowanych warunkach oddziałują na nie różne ciśnienia, których wartość wielokrotnie przekracza deklarowane ciśnienie robocze. Podejmowane są wszelkie niezbędne działania, które mają potwierdzić jakość i niezawodność kurków kulowych oraz zgodność parametrów z konkretnymi zastosowaniami.

Zapewniane kurku kulowe są trwałe i bezawaryjne, a potwierdzeniem tego są wszelkie wymagane pozwolenia, certyfikaty, aprobaty techniczne oraz atesty, w tym m.in. Aprobatę Techniczną wyd. III 2015, Certyfikat CE, Atest Higieniczny.

Wybierając produkty firmy Krotos, masz pewność, że otrzymasz towar najwyższej jakości, który posłuży w nienagannym stanie przez wiele lat intensywnej eksploatacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i bezpośredniego kontaktu.

No Comment

Comments are closed.